ورق استنلس استیل فنری ضد زنگ با سختی بالایی می باشد. که با تلرانس ضخامت کم و دقت ابعادی با کیفیت عرضه می گردد. گریدهای ورق استنلس ۳۰۴ و ۳۰۱ بوده. که دارای استحکام و مقاومت بالایی می باشد .اینگونه ورق ها می توانند در برابر هرگونه فشار و نیروی خارجی مقاومت بالایی داشته باشند.
از ورق های فوق جهت مصارف فراوانی در صنایع مختلفی از قبیل صنعت خودروسازی.  ساخت انواع واشرهای فنری و شیمزهای فنری. و برخی از قطعات که باید در برابر رطوبت و آب مقاوم به زنگ زدگی باشد مصرف دارد. همچون تیغه برف پاک کن و دستگیره سقف و بست های فنری و بعضی از خارهای فنری و در ساخت دیافراگم بوق خودرو. و جهت ساخت قطعات پمپ و ساخت برخی از موتورها و واشرهای سرسیلندر و قطعات پشت صفحه کیلومتر و خار قسمت های ستون و آفتاب گیر خودرو مورد استفاده می گیرد. – صنایع نفت، گاز  و پتروشیمی ( جهت ساخت بعضی از گسگت ها و شیمزها و لاتون های استنلس استیل فنری مورد استفاده می باشد. و جهت ساخت بست لوله های پتروشیمی و ضمناً به دلیل مقاومت در برابر زنگ زدگی در مقابل آب و رطوبت و روغن در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی مورد مصرف فراوان می باشد.

فروش استیل فنری ۳۰۴ و ۳۰۱
لوازم خانگی ( ورق های استیل فنری به دلیل سختی بالا و مقاومت در برابر زنگ زدگی در لوازم خانگی مورد مصرف زیادی دارد. جهت ساخت کاردهای آشپزخانه و ساخت تیغه های چاقو و ساخت رنده های آشپزخانه ای و رنده های آشپزخانه های صنعتی. و جهت ساخت تیغه های دستگاه های مولینکس و سبزی خرد کن. و ساخت فنرهای جمع کن جارو برقی. و ساخت بعضی از قطعات یخچال و جاروبرقی، ماشین ظرفشویی، لباسشویی و گاز و فِر مورد استفاده قرار می گیرد. صنعت برق و الکتریکی ( ورق های استیل فنری در صنعت برق و الکترونیک در ساخت برخی از خارها و قطعات لوازم کلید و پریز و مهتابی و چراغ های سقفی و پنلی و …) مورد استفاده می باشد.

نظری یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی