درباره ما

درباره ما

فولاد استیل ایران

سلام. متن زیر فقط یک درباره ما ساده نیست؛ بلکه درباره ارتباط ما با مخاطبین و مشتریان ما و آنانی که به پشتوانه حمایت و اعتمادشان توانسته‌ایم پر انرژی و فعال باشیم و در کار خود مستدام و امیدوار به آینده بهتر قدم برداریم. با شما هستیم که بعد از سال‌ها فعالیت، بزرگ‌ترین دارایی ما در شرکت فولاد استیل ایران هستید، درس‌هایی که از شما و درباره خودمان آموختیم به ما کمک کردند بفهمیم تا چگونه باشیم، به کدام سو حرکت کنیم و در این راه متعهد به چه اهدافی باشیم. داستان اصلی ما از اصولی رقم خورده است که تمام آن‌ها را از شما یاد گرفتیم. اعتماد شما به ما آموخت که رابطه ما با شما یک تعامل مبتنی بر محصول و پول نیست، بلکه از ما انتظار دارید به شما کمک کنیم تا بتوانیم روایتگر حس خوبی از حسن رفتار متقابل باشیم. پس متعهد شدیم کمک کنیم محصولاتی باکیفیت‌تر و با قیمت مناسب‌تر را در اختیارتان قرار دهیم.
نگرانی‌های شما به ما آموخت که تعهد به مشتری هرکس از مهم‌ترین دارایی‌های حرفه‌ای اوست. پس متعهد شدیم به امانت‌داری، صداقت و شفافیت .
تحسین شما به ما آموخت هرچه کیفیت محصولات ما بیشتر باشد کیفیت ساخته‌های شما نیز باکیفیت‌تر است و همین امر سبب شد تا متعهد شویم به داشتن بالاترین کیفیت در تهیه و ارسال کالا و همچنین داشتن باکیفیت‌ترین خدمات ممکن برای شما عزیزان. همراهی شما به ما آموخت که شکایت شما را چون رضایت و گلایه شما را چون تحسین بشنویم و تلاش خود را برای رفع مشکلات دوچندان کنیم. ما در مجموعه فولاد استیل ایران متعهد هستیم به همراهی شما برای مشاوره خرید، هنگام خرید محصول و حتی پس از خرید محصول.
اشتیاق شما به ما آموخت جدیدترین فناوری‌ها و بهترین خدمات را از هر جای دنیا که شده به خدمت بگیریم. پس متعهد شدیم به داشتن خلاقیت، نوآوری و مهم‌تر از همه به اینکه سکویی برای جهش و رشد خلاقیت و ابتکار شما باشیم.
در فولاد استیل ایران ما همکارانی داریم که بسیار سخت‌کوش، متعهد و کارآزموده هستند و در هر زمانی که باشد اخلاق کاری و پایبندی به اصل خدمتگزاری به مشتری را در نظر دارند.
اکنون باانگیزه‌تراز قبل در کنار شماییم تا بیشتر و بیشتر یاد بگیریم، تجربه کسب کنیم و در خلق آنچه شما در ساختن آن متخصص‌ هستید سهیم باشیم و متعهد می‌شویم به حفظ این دوستی و همراهی.

  • سرعت
  • کیفیت
  • دقت
  • راهکارها

تست

تمایزها و چشم انداز

اهداف شرکت

تست

  • ارائه راهکارهامشاوره در خرید
  • تجهیزات درجه 1مشاوره در خرید
  • قیمت مناسبمشاوره در خرید
  • ارسال آنیمشاوره در خرید

با کارشناسان ما در تماس باشید.

برای استعلام یا هر پرسش دیگر با ما در ارتباط باشید.

image
سوال اول ؟

تست

سوال دوم ؟

تست

سوال سوم ؟

تست

سوال چهارم ؟

تست

تماس تلفنی